Ansatte

Markedsavdelingen

Thomas Høeg

Medierådgiver

995 83 483

thomas.hoeg@avisa-st.no

May Jorid Aamo

Medierådgiver

975 38 082

may.aamo@avisa-st.no

Ingrid Evjen

Medierådgiver

400 47 720

ingrid.evjen@avisa-st.no

Kari Haugen

Medierådgiver

952 52 258

kari.haugen@avisa-st.no

Solbjørg Sølberg Heli

Kundeservice

990 08 708

solbjorg.heli@avisa-st.no

Kjersti Isdahl

Leder Kundeservice | Logistikk

952 52 253

kjersti.isdahl@avisa-st.no

Tommy J. Krangsås

Daglig leder | Markedssjef

928 45 250

tommy.krangsas@avisa-st.no

 

Redaksjonen

Ingrid S. Hultgreen

Journalist

958 39 535

ingrid.hultgreen@avisa-st.no

Øyvind Brostrøm

Journalist

926 86 333

oyvind.brostrom@avisa-st.no

Ola Marius G. Rise

Sportsjournalist

952 52 255

ola.rise@avisa-st.no

John Marvin Myrhaug

Journalist

907 72 300

john.myrhaug@avisa-st.no

Heidi K. Johnsen

Publiseringsleder

952 52 256

heidi.k.johnsen@avisa-st.no

Lillemor Hestvik

Journalist


481 46 109

lillemor.hestvik@avisa-st.no

Catharina Morken

Journalist

928 30284

catharina.morken@avisa-st.no

Truls Lereggen

Journalist

454 51 163

truls.lereggen@avisa-st.no

Thor Kleven

Deskjournalist

977 66 650

thor.kleven@avisa-st.no

Audhild Øye

Redaktør

916 94 175

audhild.oye@avisa-st.no

Anders Aa. Morken

Ansvarlig redaktør

952 52 261

anders.morken@avisa-st.no

Mer å lese på Avisa Sør-Trøndelag:
comments powered by Disqus
Leses nå:

120 fikk femretters på helsetunet

– Vi måtte gi sommervikarene våre noen skikkelige utfordringer, så da bestemte vi oss for å servere femretters middag til beboerne, smiler idéhaver Roy Arve Sitter som er kjøkkensjef ved Rennebu helsetun.

Ukeslutt

Må kanskje ansette flere

Rema 1000 på Orkanger må kanskje ansette flere når en ny Brustad-bu står ferdig.