De finner trøst og opptur i det å få være aktiv på tur, alene eller med venner, når alt annet er stengt ned.
Ingrid Sjoner (Skaun idrettslag)
- AudhildØye
- Mobil: 916 94 175
- E-post: audhild.oye@avisa-st.no
Det er de fire idrettslagene i Skaun, i samarbeid med Skaun kommune og Trondheimsregionens friluftsråd, som inviterer til denne ski- og/eller fotturkonkurranse som omfatter hele 28 ulike turmål i hele Skaun kommune. Turmålene kan nås på ski eller til fots hvor folk kan sanke poeng på hvert turmål de er innom. Turmåla kan besøkes en gang i døgnet under hele perioden.
Allerede abonnent?
For å fortsette å lese dette innholdet må du være innlogget med en Schibsted-konto.
Du som abonnerer på papiravisen har tilgang inkludert. Første gang du logger inn med en Schibsted-konto kan du enkelt tilknytte abonnementet ditt. Registrer ny Schibsted-bruker.
Viktig informasjon:
Brukervilkår er oppdatert. For å fortsette å lese betalt innhold må du logge inn på nytt for å få godkjent de nye brukervilkårene.
Beklager, det har oppstått en feil. Dette kan være et midlertidig problem. Vennligst prøv igjen om en liten stund.
Du er innlogget som
Vi finner ikke et aktivt abonnement på din bruker.
Ikke riktig bruker? Sjekk status på ditt abonnement og om du har gyldig kortinfo. Kontakt kundeservice hvis du mener det kan ha oppstått en feil.
Hvorfor kjenner vi deg igjen?
Schibsted-konto, tidligere SPiD, er vårt digitale påloggings- og betalingssystem. Dette er en felles pålogging- og betalingsløsning for flere norske medienettsteder (Adressa, SMP, VG, Finn etc..)
Hva er en Schibsted-konto?
Dersom du allerede er papirabonnent får du også tilgang til betalt innhold på nett.
Knytt tilgang til ditt abonnement her.
Hei, .
Det har oppstått en feil med tilgangen til dette innholdet. Feilen kan være midlertidig. Vennligst prøv noen av forslagene nedenfor og se om problemet løser seg.
- Sjekk at du tillater cookies og nettleserdata fra besøkte nettsider.
- Slett midlertidig data i nettleseren og prøv på nytt.
- Logg ut og logg inn på nytt.
- Send feilmelding til kundesenteret.